Darmowa wysyłka DPD Pickup / DPD automat paczkowy

Sukienka na Komunię Świętą

sukienka na komunię świętą butiklalala.pl

Wiele z odwiedzających nasz sklep i naszego bloga pań będzie musiało w najbliższym czasie zmierzyć się z kwestią wyboru sukienki na Pierwszą Komunię Świętą. Duża część z Was uważa również to za zadanie znacznie trudniejsze niż wybór stroju na nawet najważniejszą imprezę w Waszym życiu. Kłopotem jest połączenie efektowności i Waszego ulubionego stylu z umiarem i takim strojem, który będzie stosowny na kościelną przecież uroczystość. Oto kilka porad od Butiku LaLaLa, jak wybrać sukienkę na Pierwszą Komunię Świętą.

Stylizacja stosowna do sytuacji 

Bez wątpienia podczas doboru sukienki na tę okazję musisz kierować się nie tylko swoim gustem, lecz też ogólnie przyjętymi zasadami i okolicznościami, w jakich zamierzasz ubrać swój strój. Twoja sukienka nie może odsłaniać zbyt wiele i być zbyt wyzywająca. To kwestia nie tylko stosowności, lecz też szacunku – do miejsca, innych gości, a przede wszystkim dzieci, które są głównymi bohaterami uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Jeśli masz zatem tendencje do wybierania kreacji wyzywających, czy wręcz ekstrawaganckich, to w tym przypadku powinnaś nieco pohamować swoje modowe aspiracje na rzecz stonowania i spokoju. Nie oznacza to jednak oczywiście, że sukienka nie powinna wyrażać Ciebie i Twojego gustu – wciąż ważne jest, abyś to Ty się w niej dobrze czuła. Powinnaś pamiętać jedynie o tym, że kościół i Pierwsza Komunia Święta to nie czas i miejsce na to, abyś to Ty była pierwszą i największą gwiazdą tego dnia.

Jaką sukienkę na komunię wybrać? 

Kluczem w wyborze sukienki na komunię jest skromność oraz prostota. Postaw na sukienki bez dużych dekoltów, czy wymyślnych koronek. Nie sugerujemy Ci jednak w żadnym wypadku, że masz być zbyt formalna i nudna. Wyrazić siebie możesz np. poprzez kolorowe, kwiatowe printy, które będą idealnie współgrać z porą roku i coraz ładniejszą pogodą. Charakteru stylizacji dodasz też odpowiednimi dodatkami. Prawdopodobnie będziesz potrzebować też okrycia wierzchniego na sukienkę – tutaj masz zatem pole do popisu, aby Twoja stylizacja mogła się odrobinę, lecz wciąż z klasą i wyczuciem wyróżnić na tle innych.

Sukienka ecru Bocca
Nowość
159,99 zł
UNI

Podsumowując, wybierając stylizację na komunię, pamiętaj, że idziesz do kościoła, w którym będą dziesiątki dzieci, nie na imprezę, na jakiej zamierzasz bawić się do samego rana. Bądź sobą, lecz oczaruj innych klasą i umiejętnością połączenia uroku z elegancją, nie zaś stylizacją ekstrawagancką. Doskonałe sukienki na każdą okazję, w tym na Pierwszą Komunię Świętą, znajdziesz w Butiku LaLaLa.

Dodaj komentarz