Darmowa wysyłka DPD Pickup / DPD automat paczkowy

Brak wyników

Szara ramoneska - oryginalne dopełnienie Twojej szafy!

Unikalne wzory damskich skórzanych kurtek to nasza specjalność, ale na różnorodność w butiku LaLaLa możesz liczyć nie tylko, jeśli chodzi o fason. Kolory to też nasza specjalność, a kapitalna szara ramoneska, którą zaraz tutaj znajdziesz jest tego najlepszym dowodem. Owszem - Twoim pierwszym, oczywistym typem mogą być standardowe kurtki skórzane w czerni. Są najbardziej podstawowe i ogólne, i właśnie tego potrzebuje większość pań. Są śliczne, ale nie wyróżniają się tak bardzo. Dzięki temu powstaje kurtka, która pasuje do wszystkiego, zapewniając elastyczność w codziennych decyzjach dotyczących ubioru. Czy wiesz jednak, że szara kurtka też może Ci to dać? Naprawdę i zaraz Cię o tym przekonamy!

Szara ramoneska - miej ją do swojej dyspozycji!

Gdy tylko jedna z naszych ramonesek w kolorze szarym znajdzie się w Twojej szafie, jest więcej już pewne, że od tej pory będziesz ją traktować jako centralny element stroju i na pewno sprawdzi si w tej roli. Jednak myli się ta fashionistka, która sądzi, że każda szara ramoneska wnosi do stylizacji podobne walory. Po krótkim spojrzeniu na oferowane u nas kurtki wiosenne, czy zimowe w tym klimacie przekonasz się, że istnieje wiele podprojektów - wśród których znajdziesz swój ulubiony. Od bardzo szczegółowych do stosunkowo stonowanych, w zależności od Twoich preferencji, znajdzie się szara ramoneska na miarę potrzeb.   Po drugiej stronie spektrum znajdują się kurtki o prostych, ale eleganckich wzorach - wspaniała alternatywa dla takich pozycji w Twojej garderobie, jak klasyczne płaszcze. Zabierają mniej uwagi, ale są równie bardzo wartościowym dodatkiem do Twojego stroju. Istnieje również wiele innych wzorów, które zacierają linię i tkwią gdzieś pośrodku, oferując swój niepowtarzalny urok. Jednak w każdym przypadku razem z ramoneskami w innym kolorze odpowiadają na pytanie: jak i jakie ramoneski będziemy nosić w nadchodzącym sezonie? Ty też śmiało skorzystaj z tej odpowiedzi, tworząc własne stylizacje.

Ramoneska w szarym kolorze - nie ma nic wspólnego z nudą!

Szeroka paleta kolorystyczna kurtek ramonesek dla kobiet daje pole do popisu, a ta w szarości skąpana jest tego najlepszym przykładem. Kiedy większość ludzi myśli o skórzanej kurtce, pierwszą rzeczą, która przychodzi im na myśl, jest czarna skórzana kurtka dla kobiet i nie bez powodu. To podobnie, jak kurtki jeansowe pewien ponadczasowy klasyk. Czarne kurtki są uniwersalne i pasują do niemal każdego stroju. Połącz swoją ramoneskę z ogólną sławą koloru czarnego, a otrzymasz kurtkę, która jest najpopularniejsza. Czy wiesz jednak, że drugim wyborem, który przychodzi na myśl, jest zwykle szara ramoneska? To nie bez powodu hit tego sezonu. Owszem, być może nie jest aż tak wszechstronna jak czarne kurtki zimowe, ale myli się ta miłośniczka mody, która z góry odrzuca jej wartość. Szary kolor doskonale komponuje się ze standardowymi ubraniami na co dzień, takimi jak niebieskie dżinsy, a także z innymi kolorami, takimi jak bordowy i brązowy. Nie bój się więc wkroczyć w tę sferę kolorów - śmiałości doda Ci nasz poradnik: poznaj stylizacje z damską ramoneską – jak nosić kurtkę ramoneskę? Koniecznie się z nim zapoznaj zaraz po złożeniu zamówienia w naszym Butiku, a w razie dodatkowych pytań - nasze stylistyki są do Twojej dyspozycji.